Historie                                    nohec - výsledky.xls (24 kB) - výsledky v tabulce

Něco z naší velice krátké historie. Naše historie se začala vytvářet od roku 2004. To jsme si začínali jenom tak kopat míčem vzduchem. Později jsme už začínali hrát na čáry bez sítě a jenom na auty. Poté začaly přicházet Harrachovské turnaje ,,Pivní turnaj,, a ,,O Pohár města Harrachova,,. Na těchto turnajích jsme začali hrát přes síť. Hráli jsme vždy mezi zápasama, když bylo aspoň jedno hřiště volné. Potom jsme se rozhodli na jeden z jmenovaných turnajů přihlásit. Před tímto přihlášením, byl nastolen každodenní pilný trénink. A poté postupné zlepšování. V roce 2006 jsme hráli náš první turnaj s někým jiným než jen mezi námi. A rovnou s chlapama umístění tomu také nasvědčovala, že to ještě pořád moc neumíme. Na našem prvním Pivním Turnaji jsme nastoupili tři týmy nás žáků. Týmy byli: Lihovarníci (Jeník, Jícha, Žemba) umístění 21., Kečupáci ( Nemeškal, Kučera, Počík) umístění 10., Bělouši (Černý, Michálek, Berka) umístění 22. V tomto turnaji bylo 22 týmů. V roce 2007 jsme se zůčastnili dvou turnajů. Do turnajů jsme šli s cílem se zlepšit. Většinou se nám to vede až do teď. První turnaj v roce 2007 byl zase nám už celkem známý Harrachovský ,,Pivní turnaj,,. V této sezóně už byly naše názvy o něco promyšlenější, vznikl název pod kterým vystupujeme i teď jenom, že v trošku jiném složení. Tento název je - Totální Nasazení. Výsledky Pivního turnaje v roce 2007 byly následovné: Jarato (Černý T., Černý J., Jeník) umístění 12. Druhý turnaj byl na Příchovicích výsledky Totální Nasazení (Nemeškal, Počík, Sedlák) 6. místo, Blue power (David, Berka, Hořínek) 4. místo. Mimo to se ještě dva týmy z našich borců (tehdy ještě ze základní školy) zúčastnily celorepublikového poháru Zš, dva týmy ze základní školy Harrachov se tedy rozjely do Jablonce nad Nisou na krajské kolo, kde jeden náš tým vyhrál (Kučera, Žemba, Jeník) a druhý tým obsadil 4. místo (Hořínek, Černý, David, Berka). Tyto výsledky znamenaly postup na celorepublikové finále do Prahy. Naše týmy měly obrovskou smůlu, nejdříve nás provázela nemoc, měli jsme problém postavit dva týmy, ale nakonec se to podařilo. Po zábavné cestě náš tým, který byl suveréní na krajském kole se najednou ocitl ve skupině s obhájci titulu Zš Louny. Zápas s nimi byl velice na vysoké úrovni. "Přiznejme si byli lepší, zkrátka jsme na ně neměli.": okomentoval Jeník. Oba dva týmy se štěstím postoupili jenomže náš tým (Jeník, Jícha, Kučera) se opět potkal se Zš Louny. Tato škola je vyřadila. Druhý tým (Hořínek, Černý, Berka, David) se vyřadil doslova sám, když prohrál se Zš Mozartova"B". Oba týmy se umístili mezi 8 - 16 týmem. Takto proběhl rok 2007. Na rok 2008 jsme přidali ještě jeden další turnaj, celkový počet turnajů je stále narůstající, celkem teda 3. Takže rok 2008, naše dovednosti hry jsou už na celkem solidní úrovni. První z našich třech turnajů byl turnaj v Tanvaldě umístění se nám moc nepovedlo, nebyli jsme zvyklý na podmínky, které tam panovali: Totální Nasazení (Nemeškal, Jeník, Žemba) umístění 9., Bez Názvu (Berka, David, Hořínek) umístění 10. Bylo tam celkem 10 týmů. Jako druhý v řadě byl Harrachovský Pivní turnaj umístění: Totální Nasazení (Nemeškal, Jeník, Hořínek) skvělé 7. místoExodus (Berka, Žemba, Jícha) umístění 9. místo, To je jedno (David, Kučera, Michálek) umístění 11. A jako třetí v letošním roce byl turnaj Na nedalekých příchovicích, kde jsme vydřeli zatím nejlepší výsledek. Umístění: Totální Nsazení (Jeník, Nemeškal, Žemba) 2. místoMotokáry (Motoška, David, Berka) 3. místo. Takto jsme ukončili sezónu 2008 teď už jenom trénujem, zlepšujeme se na příští sezónu ve, které plánujeme začít hrát ligu Dorosteneckou.