Koberovy - Harrachov

10.09.2010 11:22

Koberovy - Harrachov  (4:3)

Harrachov na první podzimní zápas vyjel do Koberov, jarní domácí zápsa s tímto soupeřem si Harrachov prohtál sám a chtěl teď vyhrát. Začátek sice vypadal dobře když si první trojka ve složení Jeník, Nemeškal a David vyhráli svou trojku, ale dále druhá trojka - Kučera, Berka a Štefánik svou trojku prohráli a bylo srovnáno na 1:1. Teď přišli na řadu dvojky - první harrachovská dvojka své vystoupí hrubě nezvládla a prohrála uplně jasně, složení Jeník a David. Druhá dvojka ve složení Nemeškal, Štefánik svým vystoupením velmi hezky překvapila a vybojovala 3. set ve kterém bohužel podlehla, ale i tak hezký výkon. Stav tedy 3:1 a Harrachov měl už skoro jasno, jenže se na kurt dostala skvěle hrající dvojice - Kučera, Berka, kteří zavelili k vyrovnání. Nejdříve vyhráli dvojku, jejich vynikající hra vymazala i podle Berky - lachtana, který to ploutvý velmi hezky plácal do do pravé čáry. Opět souboj trojic. Naše 2. trojice pokračovala ve svých skvělých výkonech a porazila 1. domácí trojici. Stav tedy 3:3 a poslední trojice. První hostující trojice, skvěle zvládla 1. set stavem 5:1o, ale 2 následující sety prohrála 1o:9 a tak rozhodující bod připadl Koberovům, kteří opět Harrachov porazili.

Dnes vyráží Harrachov do Lučan, který doma porazil. V neděli je tu dlouho očekávaná dohrávka s Skp Maják na domácí půdě Harrachova, který bude určitě chtít oplatit drtivou porážku na kurtech v Jablonci.