Lučany - Harrachov

13.09.2010 16:36

Lučany - Jiskra Harrachov  (6:1)

Měl to být poslední zápas okresu pro Harrachov, ale Harrachov čekají ještě 3 velice těžké dohrávky a možná i to je dobře, protože se rozlolučit se sezónou takovýmto výsledkem by nebylo nebylo pro Jiskru příjemné. Dne 1o. 9. 2o1o odehrál Harrachov zápas proti těžkému soupěři z Lučan a ještě na jejich domácí půdě. Jejich hřiště nebylo takové jaké pro chlapy z Harrachova zvykem, ale to určitě nebyl hlavní důvod prohry, hlavní důvod byl slabý výkon Jiskry a to na skvěle hrající Lučany prostě stačit nemohlo.

Pojďme už k samotnému zápasu, do 1. trojky nastoupili fajnšmekři Láďa Horáček, Petr David a záda jim ze zadu kryl Jirka Konvalinka, tato trojka neudělala ani set, a tak se výsledek přiklonil na stranu Lučan - 1:o. Naše druhá trojka nastoupila taky v neobvyklém složení a to takto - na sáčku nyní skvěle hrající Milan Kučera a k němu patřící nahrávač Tomáš Berka, na zadek si kluci vzali zadáka z TN Radka Nemeškala, který jim musel trochu ukázat jak se to má dělat. I tato trojka neudělala ani set a smůla se jim začala lepit na paty. Lučany tedy navýšily vedení na 2:o. Do dvojek jako první nastoupili ti, od kterých byl očekáván bod Láďa Horáček a Petr David, ale bohužel taky to nevyšlo, když podlehli ve 3 setu. Harrachov už se pomalu, ale jistě loučil s prohrou. Na 2. dvojku nastoupila naše nejlépe hrající dvojka Kučera Milan, Berka Tomáš. Jako už u nich bývá zvykem svoji dvojku si neprohráli a skvěle hrající jabko dokázali svou aktivní hrou vymazat z kurtu. 3:1 Na poslední trojku nastoupil nehrající Radim Jeník, který vytvořil dvoičku s dlouholetým spoluhráčem Radkem Nemeškalem, bohužel ve 3. setu ve zdrcujícím finishy podlehli 1o:9. Už bylo tedy rozhodnuto 4:1 a už nebylo o co hrát. Obě trojky si své zápasy bez života prohráli konečný stav nakonec 6:1.

fotky ze zápasu zde

Příští zápas čeká Jiskru Harrachov domácí zápas proti doposud jednou poraženému vítězi okresu pro rok 2o1o Skp Maják.