Turnaj v Semilech

23.09.2010 20:22

V semilech se dne 18. 9. 2o1o, což byla sobota, pořádal Memoriál Františka Volfa. A na těchto turnajích němůžou chybět týmy z Harrachova, tentokrát vyjeli 2 týmy. Turnaje se zúčastnilo pouze 9 týmů, což se začíná přibližovat letosnímu ročníku turnaje O pohár města Harrachova.  Bohužel pouze 5 lidí na 2 týmy zapříčinilo půjčování Radka "Radůze" Nemeškala, který hrál snad každý zápas turnaje. Oba dva týmy ponechaly své klasické názvy - Totální Nasazení - Jeník, David a na postu zadáka nikdo jiný než Radek Nemeškal, druhý tým - Vydřem to !!! ve složení Kučera, Berka a Nemeškal. Naštěstí los byl tentokrát příznivý a týmy se nepotkaly v základních skupinách, ale až ve finálové skupině, kam se oba týmy probojovali z 1. míst. Totální Nasazení ve skupině s dalšímy 4 týmy a ve všech utkání skupiny neztratilo ani set - což bylo celkem překvapení, po hře co Totální Nasazení předvádělo. Pravým opakem hry byl tým Vydřem to, ve skupině byl s dalšímy 3 týmy a taktéž neztratil ani set při postupu ze skupiny, přestože jejich soupeři ve skupině byl tým z Skp Maják - Martini - Martin Potůček, Buriánek a Jeřábek. Ve finálové skupině se naše týmy potkaly velmi brzo a protože Nemeškal nastoupil v barvách týmu Totální Nasazení musel si tým Vydřem to pujčit celý turnaj skvěle hrajícího Martina Potůčka, který do jejich hry vnesl něco nového. Opět to bylo velmi vyrovnané utkání, ale se štěstím vyhrál tým TN 2:1 a poslední set 1o:9. Oba týmy prohrály s jabloneckým týmem a Vydřem to !!! ještě s Trauťenberkem, na kterého velmi rád vzpomíná Milan Kučera ze zápasu v okresu. 1. skončil tým Martini, 2. tým Totální Nasazení, 3. byl Trauťenberk a 4. byly chlapy z Vydřem to !!!. Určitě je v Semilech se pořá co učit, jak poznamenal Jablonecký rodák Martin Jeřábek (který ráno přijel s pěknou opičkou a celý den bavil spoustu lidí, po vystřízlivění to bylo v celku razantně znát na hře týmu).